Oblíbená řada Galaxy Note20 dostává aktualizaci na One UI 4.1. Už ji máte?

samsung galaxy note20 one ui 4.1

Samsung nezahálí a aktualizuje své nové i starší vlajkové modely na nedávno uvedený systém One UI 4.1. Nedávno se jej dočkaly ohebné telefony Galaxy Z Flip3 a Galaxy Z Fold3, nyní přichází řada na oblíbenou řadu Galaxy Note20.

Řada Samsung Galaxy Note20 dostává One UI 4.1

Aktualizace se označuje jako N98xFXXU3FVC5 a přináší zajímavé novinky jako třeba přepracovanou aplikaci Kalendář či funkci Google Duo Live, která umožňuje sdílení obrazovky (nebo třeba Galerie) s vašimi přáteli. Zaujmout může také funkce Object Eraser, která dokáže odstranit stíny z fotografií. Funkce RAM Plus pak umožní zvýšit operační paměť na úkor úložiště. Na výběr bude z 2,4,6 a 8 GB.

Samozřejmě můžeme počítat také s posledními bezpečnostními záplatami. Jestliže tedy máte telefon Samsung Galaxy Note20 či Samsung Galaxy Note20 Ultra, zkontrolujte v Nastavení > Aktualizace softwaru, zda máte nový update k dispozici.

Už vám dorazilo One UI 4.1?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)