Očekávaný Samsung Galaxy M52 5G míří do Česka. Nabízí 120Hz panel a slušný výkon

samsung galaxy m52 5g česko

Na konci září jsme vás informovali o novince Samsung Galaxy M52 5G, která se počínaje dnešním dnem začíná prodávat v Česku. Jedná se o vyšší střední třídu se slušným výkonem, rychlým displejem nebo solidními fotoaparáty.

Samsung Galaxy M52 5G míří do Česka

Dominantou je zde 6,7″ Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz a tradičně jej narušuje průstřel se 32Mpx selfie kamerkou. Čtečka otisků prstů je umístěna i přes použitý panel v power tlačítku na boku telefonu. Na zadní straně nalezneme zajímavou povrchovou úpravu a tři fotoaparáty, přičemž ten hlavní se pyšní rozlišením 64Mpx. Dále zde nalezneme 12Mpx ultaširoký a 5Mpx makro snímač.

Pod kapotou tiká čipset Qulacomm Snapdragon 778G v kombinaci s 6 GB RAM a 128GB pamětí, kterou však lze rozšířit přes microSD slot. Výdrž dostala na starost 5 000mAh baterie s podporou 25W nabíjení a samozřejmostí je Android 11 s nadstavbou One UI 3.1. K dispozici je na většině e-shopů za cenu 10 490 Kč.

Co na nový Samsung říkáte?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)