Samsung Galaxy M52 5G dostane 120Hz displej. Jak se těšíte?

galaxy m52 5g

Samsung Galaxy M52 5G je jedním z očekávaných telefonů od jihokorejské firmy a dnes jsme se díky dalším informacím dozvěděli poměrně podstatnou věc o displeji tohoto modelu. I přesto, že již nějakou dobu známe použitý čipset nebo velikost displeje jsme totiž neznali hodnotu obnovovací frekvence.

Samsung Galaxy M52 5G dostane 120Hz displej

Dle nejnovějších informací dostane telefon hned 120Hz 6,7″ Super AMOLED displej s rozlišením 2400 x 1080 pixelů. To čekal zřejmě málokdo. Původně se totiž spekulovalo spíše o 90Hz obnovovací frekvenci. Průstřel pro selfie kamerku bude pak uprostřed displeje. Nové rendery rovněž odhalují zadní stranu, která vypadá poměrně zajímavě.

Samsung Galaxy M52 5G dostane 120Hz displej

Vzhledem k tomu že se stále jedná o telefon z řady Galaxy M se dá očekávat, že bude telefon vyroben z plastových materiálů. O telefonu máme tedy v tuto chvíli v podstatě všechny důležité informace a zbývá už jen cena. Samsung by měl telefon odhalit během několika následujících týdnů.

Jak se na telefon těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)