TOPlist

Tenhle Samsung má pěkný design a velkou baterii. Co o něm ještě víme?

samsung galaxy m35 (1)
  • Samsung brzy představí smartphone Galaxy M35
  • Jedním z jeho hlavních lákadel bude 6 000mAh baterie
  • Pochlubí se také velmi povedeným designem nebo 120Hz displejem

Samsung už dříve na zahraničních trzích uvedl modely střední třídy Galaxy M15 a Galaxy M55. Oba se dají pořídit také u některých tuzemských prodejců, nicméně zajímavějším kouskem je bezesporu onen druhý zmíněný. Disponuje totiž čipem od Qualcommu a pyšní se nezvyklou rychlostí nabíjení. Mezi novogenerační dvojici řady M Samsung hodlá postavit ještě jeden model, o němž unikla řada informací.

Samsung Galaxy M35 se ukázal na oficiálně vypadajících marketingových materiálech, které zveřejnil uznávaný leaker Evan Blass. Telefon zaujme svým designem, který kombinuje mnoho prvků z různých designových stylů Samsungu.

Stejně jako Galaxy A35 má prémiověji působící plochý rám, nicméně ovládací tlačítka tentokrát nejsou součástí ostrůvku Key Island – namísto toho jsou umístěná přímo v rámečku. Vzadu klasicky najdeme tři pod sebou seřazené objektivy, které patrně nevystupují do prostoru tolik jako u Galaxy A35 (zdání z renderů však může klamat). Přední strana je pak osazená displejem s relativně silnými rámečky a selfie kamerou umístěnou v průstřelu.

Samsung Galaxy M35

Co se výbavy týče, díky nálezům v databázích se na internet dostalo vícero podrobností o jednotlivých specifikacích. Předpokládá se, že Samsung Galaxy M35 obdrží čipset Exynos 1380, využívající 5nm výrobní proces, 120Hz AMOLED obrazovku se 6,6palcovou úhlopříčkou a rozlišením FullHD+, 50Mpx hlavní fotoaparát s optickou stabilizací a 6 000mAh baterii, která zajistí parádní výdrž.

Samsung Galaxy M35

Momentálně bohužel nedisponujeme žádnými informacemi o ceně a datu vydání. Samsung Galaxy M35 pravděpodobně nebude oficiálně dostupný v ČR, ale stejně jako jeho dva sourozenci by se zde mohl prodávat i přesto. V takovém případě bych si dovolil odhadovat, že vyjde na něco okolo 7–8 tisíc Kč.

Jak se vám zamlouvají specifikace Galaxy M35?

Zdroje: X, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)