Samsung Galaxy M02 oficiálně: levný mobil s 5 000 mAh baterií a velkým displejem

levný samsung telefon

Společnost Samsung oficiálně představila nový telefon Galaxy M02. Ten zaujme především svou cenou, ale také velkou baterií. Začíná se prodávat v Indii, ovšem očekává se že přijde i do ostatních zemí. Pojďme si jej tedy představit.

Samsung Galaxy M02 oficiálně

Přední stranu pokrývá 6,5″ Infinity-V LCD displej s HD+ rozlišením a kapkovitým výřezem, kde se nachází 5 MPx selfie kamerka. Na zadní straně pak nalezneme modul se třemi snímači, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením 13 MPx. Dále je zde dvojice 2 MPx senzorů, jeden makro a druhý hloubkový. Pod kapotou nám tiká nijak extra výkonný čipset. Jedná se o Snapdragon 450, který byl představen před více jak třemi lety, ovšem do telefonů nižší střední třídy očividně stačí. Sekundují mu 3 nebo 4 GB operační paměti RAM a 32/64 GB úložiště.

Samsung Galaxy M02 oficiálně

Zaujme naopak baterie, která má kapacitu 5 000 mAh a podporuje 15 W nabíjení. Dále nechybí například podpora DualSIM, Bluetooth 5.0 či audio jack. Systémem je pak Android 10 s nadstavbou One UI, přesné označení však výrobce neuvedl. Telefon bude k dispozici v černé, modré a červené a za základní variantu zaplatíme 8 999 INR, což je asi 2 600 korun bez daně.

Co na telefon říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)