Samsung Galaxy Fold bude v Česku dostupný již v prosinci

samsung galaxy fold česká distribuce

České zastoupení společnosti Samsung dnes oficiálně potvrdilo příchod ohebného telefonu Galaxy Fold na český trh. Předobjednat půjde od 2. prosince, zatímco samotný prodej bude pak zahájen 13. prosince s tím, že půjde o oficiální českou distribuci. V některých e-shopech lze Galaxy Fold zakoupit již teď, ovšem nejedná se o českou, nýbrž o evropskou distribuci.

Český Samsung zprávu o tom, že v současné chvíli žádný český e-shop českou distribuci nenabízí potvrdil. Pokud tak máte o telefon zájem, můžete začít objednávat už za pár dní. Cenovka bude šplhat někam k 55 tisícům a nejspíše se zde bude prodávat pouze v LTE variantě, což je trochu škoda.

Telefon není třeba nijak zvlášť představovat, jelikož jsme vám o něm psali skutečně často. Je však dobré zmínit, že zařízení pohání čipset Qualcomm Snapdragon 855, kterému dopomáhá 12 GB operační paměti RAM a 512 GB úložiště. O výdrž baterie se pak postarají dvě baterie s celkovou kapacitou 4 380 mAh.

Koupíte si Samsung Galaxy Fold z české distribuce?

Zdroj: Samsung ČR

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)