Samsung Galaxy Fold 2 nemá překročit cenu 1 000 dolarů. Jak je to možné?

samsung galaxy fold 2

Dle nové zprávy z deníku The Korea Herald bude nadcházející generace Samsungu Galaxy Fold 2 značně levnější, než současný model. Závisí na tom několik faktorů včetně významné změny designu celého zařízení. Zdroje, které jsou s těmito informacemi obeznámeni tvrdí, že Samsung převezme mechanismus z Motoroly Razr a bude se též překlápět jako tzv. véčko.

Menší plocha ohebné obrazovky v kombinaci s poklesem nákladů na výrobu může velice snížit koncovou cenu pro zákazníka, která by dle jistých informací neměla překročit 1 000 dolarů. Navíc většina zákazníků uvítá vertikálně ohebný telefon, než současný Galaxy Fold. V domovské Jižní Koreji má stát přibližně 840 dolarů, přičemž na globálním trhu má být přibližně o 150 EUR dražší.

samsung galaxy fold 2

Představení bychom se mohli dočkat již na MWC 2020 v Barceloně, kde se mimo jiné představí také nová vlajková řada Galaxy S11. Do prodeje však telefon půjde nejdříve v květnu.

Bude Galaxy Fold 2 úspěšnější, než aktuální model?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)