Samsung představil nový náramek Galaxy Fit2 s patnáctidenní výdrží

Samsung Galaxy Fit2 ČR

Společnost Samsung představila druhý zářijový den hned několik nových produktů. Pro fanoušky nositelné elektroniky vyčnívá mezi televizemi, monitory či ledničkami nový náramek Galaxy Fit2. Ten navazuje na předchozí modely “Fit” a “Fit e” a cenou i parametry se řadí někam mezi ně. Čerstvě představený kousek Samsung Galaxy Fit2 dorazí do ČR v polovině října a jeho doporučená maloobchodní cena bude 1399 korun. Náramek oproti konkurentům nijak extra nevyčnívá, nicméně jeho specifikace ceně poměrně odpovídají.

Displej náramku má 1,1 palce a jde o zakřivený AMOLED s rozlišením 126 x 294 px (291 ppi). K dispozici je pro něj 70 různých ciferníků. Baterie s kapacitou 156 mAh by měla zajišťovat za běžných okolností až patnáctidenní provoz. Při úspornějším používání má vydržet až 21 dní.

Automaticky detekuje a monitoruje až pět různých aktivit a zobrazuje nejrůznější údaje typu spálených kalorií, tepové frekvence, ušlé/uběhlé vzdálenosti apod. Kromě toho monitoruje spánek. Je odolný v rámci standardů IP68 a 5ATM. Z hlediska pamětí operuje náramek s 2MB RAM a 32MB úložištěm. V ČR bude Samsung Galaxy Fit2 dostupný v šarlatové a černé barvě.

Líbí se vám nový náramek od Samsungu?

Zdroj: TZ Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)