TOPlist

Český obchod předčasně ukázal Samsung Galaxy Buds3 (Pro)! Máme tunu snímků

Samsung Galaxy Buds3 (Pro) snímky Česko
  • Ve středu proběhne mimořádně důležité Galaxy Unpacked
  • Samsung představí hromadu produktů včetně nových sluchátek
  • Jejich podobu předčasně prozradil český obchod, ukázal i ceny

Samsung bude už ve středu pořádat velkolepou prezentaci Galaxy Unpacked, během níž se představí hromada vyhlížených produktů. Mezi nimi budou i sluchátka Samsung Galaxy Buds3 a Galaxy Buds3 Pro, která se designovým provedením přiblíží AirPodům od Applu. To potvrzuje i hromada oficiálních snímků, které s předstihem ukázal jeden z českých prodejců.

Abychom e-shop nepoškodili, nebudeme uvádět jeho jméno. Pravost úniku si nicméně můžete ověřit na níže přiloženém screenshotu. Jde mimochodem o stejný internetový obchod, který pár dní nazpět zveřejnil ceny obou modelů sluchátek. V té době však ještě neměl zveřejněné obrázky.

Samsung Galaxy Buds3

Samsung Galaxy Buds3 budou k dispozici ve dvou variantách, a to White a Silver. Údajně stříbrná verze spíš připomíná černou, ale označení jsme si nevymysleli. Dražší model pak bude k dostání v totožných verzích.

Zatímco základní Galaxy Buds3 budou svým vzhledem mírně imitovat standardní variantu AirPods, a tak sice dostanou nožičku, ale už ne silikonový náušník, Galaxy Buds3 Pro se vydají cestou dražších AirPods Pro. Obě sluchátka nicméně nabídnou zakulacenou krabičku s průhledným víčkem.

Oficiální ceny pro český trh zatím k dispozici nemáme, ale z úniků, které jsme zaznamenali, vyplývá, že Galaxy Buds3 mohou být naceněny někde mezi 4 300–4 900 korunami. Model Pro jsme pak spatřili on-line s částkami 5 835 Kč a 6 479 Kč.

Co říkáte na design Samsung Galaxy Buds3 (Pro)?

Zdroj: vlastní

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)