Únik: Taková prý bude cena nových Samsung Galaxy Buds2

Samsung Galaxy Buds2 cena unik sluchatka TWS

Jen pár dní poté, co se na internetu objevily rendery / fotky nových Samsung sluchátek Galaxy Buds2, tu máme další zásadní informaci k této novince. Po designovém odhalení přichází na řadu i cena, za kterou se mají nová skutečně bezdrátová neboli TWS sluchátka prodávat. Server 91mobilech přišel s informací, že máme očekávat sumu kolem 149 dolarů, tedy asi 3200 Kč v běžném přepočtu. Minimálně na indickém trhu by šlo o stejnou částku jako u předchozích Galaxy Buds+.

Pokud bude tato hodnota pravdivá, Samsung bude cenou přímo konkurovat sluchátkům Beats Studio Buds, která mají v USA na cenovce úplně stejnou hodnotu. Z dosavadních spekulací kolem designu a parametrů můžeme zopakovat čtyři barevné varianty, 60mAh baterii v každém sluchátku, 500mAh baterii v pouzdře a překvapivě prý i absenci aktivního potlačení hluku (ANC). O odhlučnění se mají pasivně starat vylepšené špunty. Samsung Galaxy Buds2 s největší pravděpodobností dorazí v srpnu, společně s hodinkami Galaxy Watch4.

Kolik jste ochotní dát za bezdrátové špunty?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)