Takto mají vypadat nová Samsung sluchátka Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro obrázky

Společně s dalšími vlajkovými telefony řady Galaxy S21 (bude se tak vlastně vůbec jmenovat?) bychom měli někdy ze začátku příštího roku oficiálně spatřit také další Samsung sluchátka. Slovíčko oficiálně je přitom podstatné, jelikož už nyní téměř jistě víme, jak budou nové “špunty” vypadat. A částečně i to, co budou nové Galaxy Buds Pro umět. V posledních hodinách se totiž k registračním výkresům přidaly i uniklé propagační snímky. Obrázky prozrazují minimálně dvě barevné varianty Samsung Galaxy Buds Pro, tvar jejich pouzdra a také samotných sluchátek.

Za všemi snímky stojí známý zdroj @evleaks neboli Evan Blass. A ten se téměř nikdy nemýlí. Máme možnost vidět konstrukční kombinaci posledních variant Samsung sluchátek. Zatímco pouzdro odpovídá nejnovějším Galaxy Buds Live, konzervativnější “špunty” se silikonovými zvukovody odpovídají Galaxy Buds Plus a starším modelům. Obrázky Samsung Galaxy Buds Pro nicméně odhalují, že opět dojde k mírné změně tvarů. A dojde minimálně na jednu novou barvu.

Která generace Samsung sluchátek se vám líbí nejvíc?

Zdroj: voice 1, 2

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)