TOPlist

Odpojují se vám Galaxy Buds? Řešení bude, zatím zkuste tohle

Samsung Galaxy Buds odpojování

Na oficiálních stránkách podpory společnosti Samsung i v souvisejících vláknech na sociální síti Reddit se začaly hromadně objevovat nářky majitelů sluchátek Galaxy Buds. Stěžují si, že se jim v telefonech neustále odpojuje a „padá“ aplikace Galaxy Buds Manager, respektive Galaxy Buds Pro Manager u pokročilejší verze těchto oblíbených sluchátek. Problémy s pluginem, který se stará o nadstandardní nastavení těchto špuntů, hlásí majitelé nejnovějších i pár let starých Samsung telefonů.

57ac9d17aadf0c8df33563f37e220221?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Výrobce už na fóru problém zaregistroval a jeden z moderátorů stěžujícím odpověděl, že na odstranění se pracuje. Současně zde zazněly rady, jak toto nežádoucí odpojování vyřešit posvém. Prvním krokem by měla být odinstalace Galaxy Buds Manageru a jeho opětovná instalace. Zmíněna je verze 4.1.22051251, která by mohla pomoci.

Galaxy Buds Manager
Galaxy Buds Manager

Současně je potřeba pečlivě povolit aplikaci i pluginům všechna považovaná oprávnění. Konkrétně položku „Zařízení v okolí“ u Galaxy Wearable.

Galaxy Buds Pro Manager
Galaxy Buds Pro Manager

Potíže hlásí například majitelé mobilů Galaxy S21+, Galaxy S22, Galaxy Note20 nebo Galaxy S20 a není jasné, ve kterých regionech tento šotek řádí. Stejná příčina má na svědomí i odpojování hodinek Galaxy Watch4.

Jak jsou na tom vaše Galaxy Buds?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)