Extravagantní “fazole” Galaxy Buds Live vzešly ze stovek různých návrhů

design Samsung Galaxy Buds Live pouzdra

Nedávno představená bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Live zaujala zejména dvěma vlastnostmi. Ta první je technická a jde o očekávané zavedení aktivního potlačení šumu. Druhá věc je okamžitě viditelná a samozřejmě máme na mysli netradiční design ve tvaru fazolí. Jihokorejská firma se zničeho nic rozhodla hodit dosavadní styl předchozích sluchátek za hlavu a zadala grafikům a inženýrům, ať vymyslí něco nového. To se rozhodně povedlo. Samsung teď zveřejnil zajímavé info, že finální design sluchátek Galaxy Buds Live vychází z několika stovek návrhů.

design Samsung Galaxy Buds Live varianty

Plastových prototypů, které měly zjistit tvarové možnosti pro pohodlné nošení, bylo přes 80. V pokročilé fázi přibylo dalších 320 detailnějších variant. U tak unikátního designu je pochopitelné, že bylo potřeba si nechat záležet na ergonomii.

Každý člověk má trochu jiný tvar ucha, tak se hledal nějaký kompromis. Finální sluchátka případné rozdíly eliminují třemi různými “křídly”, která vyplňují ušní boltec. Dlouhá vývojová anabáze čekala i pouzdro sluchátek. Od počátku se pracovalo s třiceti různými variantami.

Líbí se vám design Samsung Galaxy Buds Live?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)