To se nepovedlo. Levná sluchátka Galaxy Buds FE byla zveřejněna na oficiálním webu

galaxy buds
  • Vedle Galaxy S23 FE by se mohl nečekaně objevit další produkt „pro fanoušky“
  • Řeč je o sluchátkách Galaxy Buds FE, jejichž oficiální manuál byl k vidění na stránkách společnosti

Fanoušci telefonů Samsung jistě zaznamenali spekulace o brzkém představení telefonu Galaxy S23 FE. Jihokorejské společnosti se však překvapivě podařilo (až dodnes) ututlat sluchátka Galaxy Buds FE která v tuto chvíli nejsou jen pouhou spekulací, ale téměř potvrzeným produktem a to díky veřejně dostupné příručce.

Galaxy Buds FE jsou skutečně označeny jako Fan Edition. To znamená, že zřejmě nabídnou dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Jak můžeme vidět v manuálu, každé sluchátko má dva mikrofony a dotykový senzor na přední straně.

Pouzdro sluchátek v sobě nese dva nabíjecí kontakty, místo pilulkového tvaru má čtvercovou konstrukci, podobně jako Galaxy Buds2 Pro. Nabíjet je budeme nejspíše výhradně skrz USB-C, bezdrátové nabíjení si jihokorejská firma schovala pro dražší modely.

Pokud jde o funkčnost, sluchátka jsou vybavena ANC (aktivním potlačením hluku) a transparentním režimem. Uživatelé si budou moci vybrat a upravit tyto funkce přímo na sluchátkách nebo prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable. Samsung je pravděpodobně představí spolu s Galaxy S23 FE, jejich cena by se mohla pohybovat někde okolo 80 eur, což je asi 2 000 korun.

Jaká bezdrátová sluchátka máte a jste s nimi spokojení?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)