Zásadní aktualizace pro původní Galaxy Buds je tu. Přináší mnoho funkcí z Plus varianty

samsung galaxy buds aktualizace

Společnost Samsung právě do světa vypustila nový update pro svá bezdrátová sluchátka první generace. Aktualizace pro původní Galaxy Buds totiž obsahuje mnoho funkcí, které známe z novějších Galaxy Buds Plus. Na co se tedy majitelé mohou těšit?

Jednou ze zásadních funkcí je Microsoft Swift Pair. Ta vám umožní spárovat sluchátka s Windows 10 mnohem rychleji. Není nutné složitě lézt do nastavení a připojovat sluchátka tam, ale stačí to provést v oznamovacím centru. Podmínkou je verze Windows 10 build 1803 či novější. Další zajímavou funkcí je Ambient Sound, což je v podstatě opak potlačení šumu. Sluchátka zachytí zvuk okolo a pošle vám jej přímo do sluchátek. Nemusíte tak snižovat hlasitost a přesto uslyšíte své okolí.

Nechybí ani zlepšení práce s aplikací Spotify. Nyní můžete pomocí klepnutí na sluchátka a následném podržení spustit Spotify a pokračovat v poslechu hudby přesně tam, kde jste skončili. Pokud klepnete znovu, Spotify vás zavede do doporučených seznamů skladeb. Je rozhodně sympatické, že se Samsung takto snaží a podporuje starší generaci svých sluchátek. Aktualizace by měla být dostupná nyní a to ve všech regionech.

Přišla vám již nová aktualizace na Galaxy Buds?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)