Samsung Galaxy Buds 2 v celé své kráse. Jak se vám líbí?

samsung galaxy buds 2

Kromě toho, že se webu 91Mobiles podařilo sehnat oficiální snímky očekávaných hodinek Samsung Galaxy Watch4 nyní díky stejnému webu známe design sluchátek Galaxy Buds 2. Jde rovněž o oficiální rendery, které máme k dispozici hned v několika barevných variantách.

Samsung Galaxy Buds 2 a oficiální rendery

Sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 na rozdíl od hodinek navazují na design první generace a změní jsou opravdu malé. Můžeme počítat s gumovými špunty a čtyřmi barevnými verzemi – černou, bílou, fialovou a zelenou. Na každém sluchátku nalezneme dva mikrofony, které se mají starat o ANC. Nedávno zveřejněná certifikace na FCC odhaluje také nové senzory pohybu. Zřejmě se tedy můžeme těšit na to, že když sluchátka vyndáme z uší, přestanou hrát a naopak.

Můžeme prý čekat podobnou výdrž baterie jako v případě Galaxy Buds Plus, takže něco okolo 22 hodin a také čtvercové pouzdro. Cena by se prý měla pohybovat někde mezi 3 000 – 3 500 Kč. Oficiálního představení se zřejmě dočkáme na začátku srpna, kde budou spolu se sluchátky odhaleny také další produkty jako Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 či Galaxy Watch4.

Jaká sluchátka používáte vy?

Zdroj: 91Mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)