TOPlist

Samsung Galaxy A80 odhaluje svou otočnou konstrukci

samsung galaxy a80

Samsung Galaxy A80 by se měl začít prodávat mezi 19 – 22. červencem, ale už nyní korejská společnost na svém blogu poodhaluje některé novinky. Telefon byl sice oficiálně představen před třemi měsíci v Miláně, ovšem začne se prodávat až teď. Včera Samsung detailně odhalil, jak pracuje jeho otočná konstrukce fotoaparátu.

samsung galaxy a80 otočný fotoaparát

Transformace fotoaparátu na přední stranu nebo naopak trvá přibližně dvě sekundy a je rozdělena do několika jednotlivých kroků. Z plánovaných dvou elektromotorků zbyl v mechanismu nakonec pouze jeden, který jej lehce vysune a následně fotoaparát otočí. Celý mechanismus je velmi náročný na vnitřní prostor a proto musel Samsung udělat některé kompromisy. Mezi ty zásadní patří absence 3,5mm jacku a dokonce i slotu pro paměťové karty.

https://www.youtube.com/watch?v=iULao8DZXtw

Co se týče hardwaru, je nový Samsung Galaxy A80 postaven na čipsetu Snapdragon 7150, kterému sekunduje 8 GB RAM a 128 GB úložného prostoru. Kapacita baterie se pak zastavila na hodnotě úctyhodných 3 700 mAh a podporuje rychlé nabíjení. V telefonu poběží poslední verze Androidu 9.0 Pie a cenovka se bude pohybovat mezi 16 až 18 tisíci.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy A80?

Zdroj: soyasincau

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)