Samsung brzy představí nástupce populární střední třídy. Počítá se s Androidem 12 a Snapdragonem

samsung galaxy a73 5g

Je tomu jen pár dní, co Samsung představil svou řadu Galaxy S22 a také tablety Galaxy Tab S8. Brzy se však chystá představit také telefony ze svých nižších řad, mezi které patří také model Galaxy A73 5G. O něm jsme vás informovali přibližně před dvěma týdny s tím, že by měl přijít na trh v dubnu. Nyní byl mobil certifikován na FCC, což bývá jeden z posledních kroků předtím, než bývají telefony oficiálně představeny.

Samsung Galaxy A73 5G byl certifikován na FCC

Na FCC se objevil telefon s označením SM-A736B, což je právě chystaný Galaxy A73 5G. Potvrdila se pouze přítomnost 25W nabíjení, což asi není žádným překvapením. Vzhledem k tomu, že se i ve vlajkovém Galaxy S22 nachází rovněž 25W nabíjení se nedalo očekávat, že by jihokorejská firma dala rychlejší nabíjení o poznání levnějšímu telefonu.

galaxy a73 5g fcc

Podle dalších informací má telefon dostat 6,7palcový AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí. Stejně jako aktuální Galaxy A72 má dostat čtečku otisků prstů pod displejem. Výkon má pak dsotat na starost čipset Qualcomm Snapdragon 750G v kombinaci s 8 GB RAM, přičemž systémem má být One UI 4.1 postavené na Androidu 12 již po vybalení z krabičky.

Láká vás vyšší střední třída od Samsungu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)