Samsung Galaxy A70s spatřen v benchmarku. Co nabídne?

galaxy a70

Samsung představil svůj Galaxy A70, telefon vyšší střední třídy se zajímavými funkcemi a kvalitním fotoaparátem teprve v březnu. To mu však nebrání v tom, aby svou vylepšenou verzi představil již brzy. Jedná se o Samsung Galaxy A70s, který by měl být velmi podobný svému staršímu bratrovi. Jedná zásadní změna nás přesto čeká a telefon byl poprvé spatřen v benchmarku. Na co se tedy těšit?

samsung galaxy a70 benchmark

Galaxy A70s by měl totiž disponovat fotoaparátem s velmi vysokým rozlišením. Oproti původnímu 32 megapixelovému fotoaparátu má přijít rovnou dvojnásobné 64 megapixelové rozlišení se světelností f/1,7. A kromě těchto spekulací bylo zařízení spatřeno v populárním benchmarku Geekbench. V Galaxy A70s má údajně tikat osmijádrový čipset Qualcomm Snapdragon 675 s grafickým čipem Adreno 612. Sekundovat jim má 6 GB operační paměti RAM a zařízení poběží na Androidu 9.0 Pie s podporou Androidu Q.

Samsung by měl Galaxy A70s vypustit buď ještě v srpnu, nebo nejpozději začátkem září. Dá se očekávat, že cena bude podobná, jako v případě současné A70, tedy přibližně 10 tisíc korun. Zda se ho od začátku dočkáme na českém trhu je nyní ve hvězdách.

Je pro vás Samsung Galaxy A70s zajímavý?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)