TOPlist

Samsung Galaxy A70e na prvních renderech. Překvapí zastaralý konektor

Galaxy A70e

Samsung začal s aktualizací středních tříd – telefonů Galaxy A již v minulém roce. Na trhu můžeme vidět Galaxy A71, Galaxy A51 a Galaxy A01, přičemž má brzy přijít také Galaxy M31. Společnost však připravuje nový telefon, který nebude součástí generace „1“. Má nést název Galaxy A70e a má jít o levnější model.

Galaxy A70e podle všeho nabídne horší fotoaparáty než standardní Galaxy A70 a také čtečku otisků prstů na zadní straně. Vzhledem k tomu, že standardní verze ji má umístěnou v displeji se má jednat o jakýsi „Lite“ model Galaxy A70. Z renderů můžeme vidět také poměrně tlusté rámečky. Už z toho můžeme usoudit, že se nebude jednat o zařízení vyšší střední třídy.

Celkem zvláštní je pak fakt, že telefon budeme dobíjet skrz micro USB konektor. Vydat telefon s tímto zastaralým konektorem v roce 2020 je velmi odvážný krok, ale jistě ne správný. To, zda se telefonu dočkáme i v Evropě není v tuto chvíli jasné. Dokonce ani nevíme, pro jaký trh je telefon určen a popravdě nás přítomnost micro USB dosti zarazila. USB-C by bylo jistě vhodnější.

Jste zvědaví na Galaxy A70e?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)