I Samsung Galaxy A70 už dostává aktualizaci na Android 10

Samsung Galaxy A70 Android 10

Poté, co Samsung vybavil posledním Androidem vlajkové a nejdražší modely, vrhl se na telefony nižší řady A. Nejnovější nadstavby ONE UI 2 založené na systému Android 10 už se během února dočkaly například telefony A30 a A50s. Teď k nim přibyl také model A70, u kterého hlásí příchozí update jeho uživatelé na Ukrajině. Aktualizace na Android 10 pro Samsung Galaxy A70 má lehce přes 2 GB a mimo jiné přináší únorový balík zabezpečení.

galaxy a70

Nový operační systém majitelům tohoto telefonu poskytne všechny očekávané funkce v čele s plošným tmavým režimem, novými gesty, nástroje pro udržování digitální rovnováhy či přepracovaná oprávnění pro aplikace. Ke standardním novinkám ze strany Androidu se přidávají také nové prvky z nadstavby ONE UI 2. Jde například o upravené ikony, barevné styly, zabudované nahrávání obrazovky, mód pro používání v jedné ruce nebo změny funkcí pro natáčení a focení.

Samsung Galaxy A70 Android 10 update

Jak jsme zmínili, Android 10 se objevil v telefonech Samsung Galaxy A70 uživatelům na Ukrajině. Můžeme ale předpokládat, že aktualizace v dalších regionech bude co nevidět navazovat. V dohledné době by se měli dočkat také majitelé dalších smartphonů z řady A.

Máte telefon Galaxy A70? Na kterou novinku v Androidu 10 se těšíte?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)