TOPlist

Budoucí král střední třídy? Mrkněte na snímky chystaného Galaxy A54

samsung galaxy a54 5g

V březnu letošního roku představil Samsung nástupce velmi populárního mobilu Galaxy A52(s). Aktuálně jde o jedny z nejprodávanějších telefonů své kategorie a jihokorejská firma na tom nehodlá nic měnit. Chystá totiž Samsung Galaxy A54, který má oslovit novým designem.

Samsung Galaxy A54 by se měl objevit na pultech obchodů už v lednu příštího roku, což je asi o dva měsíce dříve, než se původně předpokládalo. Leaker OnLeaks se s námi navíc podělil o detailní rendery, díky kterým si můžeme udělat představu o tom, jak bude (pravděpodobný) nadcházející král střední třídy vypadat. Pokud jste už viděli renderdy řady Galaxy S23, asi vás překvapí, že bude Galaxy A54 vypadat velice podobně až na to, že bude mít o něco tlustší rámečky okolo displeje a samozřejmě také méně prémiové materiály.

Telefon má dostat také nový 50Mpx hlavní fotoaparát, 120Hz AMOLED displej, nebo 5100mAh baterii, což však poznáme na tloušťce, jelikož má být novinka o 0,1 mm tlustší, než právě Galaxy A53. Samsung již získal všechny potřebné certifikace a tak se čeká pouze na oficiální představení.

Jak se těšíte na Samsung Galaxy A54?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)