Do redakce dorazil nejprodávanější mobil v ČR. Co vás zajímá ohledně Galaxy A52s 5G?

samsung galaxy a52s 5g

Samsung Galaxy A52s 5G je aktuálně dle serveru Heureka vůbec nejprodávanějším telefonem v České republice. Proto jsme neváhali ani vteřinu, když jsme dostali nabídku na otestování tohoto modelu. Telefon nám právě dorazil do redakce, takže se tradičně můžete ptát na cokoliv, co vás ohledně mobilu zajímá.

Samsung Galaxy A52s 5G dorazil do redakce

Model Galaxy A52s 5G je vyšší střední třídou, který se může pochlubit poměrně solidními parametry. Pod kapotou nám tiká čipset Qualcomm Snapdragon 778G v kombinaci s 6 či 8 GB RAM, přední stranu pak pokrývá 6,5″ Super AMOLED panel s rozlišením 2400 x 1080 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz. Na zadní straně nalezneme hned čtveřici fotoaparátů v čele s hlavním 64Mpx snímačem.

O výdrž se stará 4500mAh baterie a systémem je samozřejmě One UI 3.1 založené na Androidu 11. Telefon se pohybuje na hranici okolo 10 000 Kč, z čehož lze vyvodit že mezi hlavní konkurenty patří třeba OnePlus Nord 2 5G, realme GT nebo Poco F3. Do mobilu tedy zasouváme naší SIM kartu a začínáme jej od dnešního dne používat jako naše hlavní zařízení, abychom vám mohli brzy přinést plnohodnotnou recenzi.

Co vás zajímá ohledně Galaxy A52s 5G?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)