Zajímavý Samsung na obzoru? Galaxy A52 5G spatřen v Geekbench

Galaxy A52 5G Geekbench

Nadcházející mobilní telefon Samsung Galaxy A52 5G byl spatřen v benchmarku GeekBench 5. Zařízení se označuje jako Samsung SHG-N375 a samotný benchmark o něm příliš informací neprozradí. Dočetli jsme se, že bude disponovat 6 GB RAM a běží na Androidu 10. Zajímavější věci však vypustil jeden z leakerů, který prozradil nejen hardware, ale také design.

Galaxy A52 5G spatřen v Geekbench

V telefonu má tikat nový čipset Qualcomm Snapdragon 750G a o grafický výkon se postará Adreno 619. Právě telefony s tímto novým čipsetem jsou poměrně dost chváleny, takže se můžeme těšit na zajímavý výkon i dobrou cenu. Leaker rovněž tvrdí, že bude mít telefon Android 11 již z krabičky. Design má být podobný tomu, na co jsme u jihokorejského giganta v této řadě zvyklí.

Přední stranu by měl pokrývat 6,5″ AMOLED panel s Full HD+ rozlišením. Počítat můžeme také hned se čtyřmi fotoaparáty. Tělo má být pak tvořeno z polykarbonátu. Cena by pak neměla překročit 400 EUR, což je asi 10 500 korun bez daně.

Co říkáte na tento model?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)