TOPlist

Samsung Galaxy A51 dostává Android 11 s nadstavbou One UI 3.0

Samsung Galaxy A51 Android 11

Na začátku února se začala v Rusku na telefonech Samsung Galaxy A51 objevovat Android 11 aktualizace. Bylo tak otázkou času, kdy se dostane i do dalších zemí a to se nyní děje. Aktuálně byla zachycena v Indii, Rakousku a Švédsku. Je tedy otázkou několika dní než se dostane i k nám.

Samsung Galaxy A51 dostává Android 11

Aktualizace končí označením DUB1 a kromě zcela nového systému One UI 3.0, který je založený na Androidu 11 jsme se dočkali také únorových bezpečnostních záplat. Můžeme očekávat všechny funkce, které jsou pro Android 11 typické. Za zmínku stojí třeba bubliny chatu, lepší správa soukromí nebo widgety na zamknuté obrazovce.

samsung galaxy a51 android 11

Samsung Galaxy A51 má brzy dostat svého nástupce – Galaxy A52. Je ovšem sympatické, že jihokorejský gigant myslí i na telefony střední třídy a neustále se je snaží aktualizovat. Tento telefon navíc rozhodně nespadá do starého železa. Disponuje 6,5″ AMOLED panelem, nezklame ani osmijádrový Exynos 9611 a nebo třeba čtyři fotoaparáty.

Už jste aktualizaci dostali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)