Mrkněte na snímky Galaxy A33 5G. Telefon dostane lepší fotoaparáty a přijde jen v jedné verzi

samsung galaxy a33 5g

Minulý týden jsme vám přinesli první informace ohledně telefonu Samsung Galaxy A33 5G. Kromě barevných variant jsme se dozvěděli, že model bohužel přijde o audio jack, na který byli uživatelé doposud zvyklí. Dnes si můžeme prohlédnout detailní rendery, které má na svědomí leaker @OnLeaks.

Samsung Galaxy A33 5G dostane lepší foťáky

Samsung Galaxy A33 5G vypadá velice podobně jako jeho předchůdce, Galaxy A32 4G. Přední stranu opět pokryje Super AMOLED displej typu Infinity-U, na zadní straně opět nalezneme čtyři fotoaparáty. Displej má mít úhlopříčku 6,4 palce a Full HD+ rozlišení. Dle leakera můžeme dále očekávat mnohem lepší fotoaparáty s vyšším rozlišením než u předchůdce, ovšem těžko říct, co přesně si pod tím máme představit.

Telefon má být představen na začátku ledna 2022, což by dávalo smysl. Aktuální verze totiž byla představena rovněž v lednu s tím, že existovala také 4G verze, na kterou letos jihokorejská firma s největší pravděpodobností zanevře.

Jaký Galaxy telefon momentálně používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)