Samsung Galaxy A10s dostává Android 10 s nadstavbou One UI 2.0

galaxy a10s android 10

Nejčerstvějším telefonem od Samsungu, který bude pohánět systém Android 10 bude Galaxy A10s. Ten společnost představila již v srpnu minulého roku a až doposud v něm byl předinstalován Android 9.0 Pie s nadstavbou One UI.

Aktualizace nese označení A107FXXU5BTCB a kromě jiného přináší také březnové bezpečnostní záplaty. Můžeme taktéž počítat s lepší ochranou soukromí, lepší navigační gesta či ovládací prvky Digital Wellbeing. Ta má na starost upozornit nás, kolik času na telefonech trávíme.

samsung galaxy a10s android 10

Co se týče samotného telefonu, ten disponuje 6,2″ IPS panelem s rozlišením 1520 x 720 pixelů. O výkon se pak postará 8 jádrový procesor, který doplňují 2 GB operační paměti RAM. Úložný prostor má pak kapacitu 32 GB. O výdrž baterie se stará 4 000 mAh akumulátor a nabíjení probíhá skrz microUSB konektor a bohužel se zde nenachází žádné rychlé nabíjení.

Dostali jste Android 10 na Galaxy A10s?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)