Galaxy A04 je nástupce nejlevnějšího Samsungu s 50Mpx foťákem a 5000mAh baterií

samsung galaxy a04

Samsung na svém oficiálním webu představil nástupce svého vůbec nejlevnějšího modelu. Novinka Galaxy A04 je základní mobil, který se může pochlubit Androidem 12, 50Mpx fotoaparátem nebo baterií s kapacitou 5000 mAh.

Nový Samsung Galaxy A04 displejem s úhlopříčkou 6,5 palce. Jedná se o základní IPS panel s HD+ rozlišením a 60Hz obnovovací frekvencí. Narušuje jej kapkovitý výřez s 5Mpx selfie kamerkou, na zadní straně pak nalezneme kromě 2Mpx hloubkového senzoru také 50Mpx hlavní snímač. Výkon má na starost čipset Unisoc SC9863A v kombinaci se 4/6 a dokonce i 8 GB RAM a 32/64/128GB úložištěm. To lze navíc rozšířit díky slotu na microSD karty.

Solidní výdrž by měla mít na svědomí 5000mAh baterie, avšak nevíme, jak rychle se bude nabíjet. Stejně tak v tuto chvíli není známá cena ani dostupnost. Dá se však očekávat, že bude podobná jako u předchůdce.

Jak se vám zamlouvá nový základní mobil od Samsungu?

Zdroj: Samsung

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)