Samsung spouští Color Friday. Nabízí tři produkty za cenu dvou

Samsung Color Friday

Komerční článek

Samsung se letos rozhodl zaběhlou tradici v podobě výrazných listopadových slev pojmout netradičně. Přichází totiž s akcí Color Friday. Pokud si od pátku 6. listopadu do 29. listopadu na oficálním e-shopu www.samsung.cz koupíte jakékoliv tři produkty značky Samsung nebo AKG, zaplatíte cenu pouze dvou. Slevu obdržíte v hodnotě nejlevnějšího produktu.

Je zcela na vás, jakou kombinaci tří produktů zvolíte. Ve vámi zvolené kombinaci může být od Samsungu mobil, sluchátka, tablet, televizor, monitor, paměťový disk nebo třeba domácí spotřebič. Ovšem pozor, akce se vztahuje pouze na koupi tří produktů v rámci jednoho nákupu. V jedné objednávce tedy můžete uplatnit slevu pouze jednou, a v košíku musíte mít přesně tři produkty. Produkty si můžete koupit pro sebe, ale nic nebrání ani tomu se domluvit s kamarády či rodinou a udělat společnou objednávku. Dopravu máte na všechno zboží zdarma.

Příklad možných kombinací produktů během Color Friday

Pokud se rozhondete, že se vám zrovna hodí mobilní telefony, a koupíte si od Samsungu jeden mobil Galaxy S20 (22 990 Kč) a dva mobily Galaxy S20 FE 5G (19 990 Kč), získáte slevu 19 990 Kč, a celkem zaplatíte tedy jen 42 890 Kč.

Pokud si koupíte televizi Samsung QLED 4 K, série Q95T, 55 palců (49 990 Kč), tablet Galaxy Tab S7+ 5G 128 GB (29 990 Kč) a SSD disk 860 EVO SATA II SSD 4 TB (15 499 Kč) tak získáte slevu 15 499 Kč, a celkem zaplatíte tedy jen 79 980 Kč.

Pokud se vám do domácnosti hodí nové spotřebiče, můžete si vybrat například chytrou chladničku Samsung Family Hub (59 993 Kč), parní pračku QuickDrive 9 kg (29 990 Kč) a chytré hodinky Galaxy Watch3 Titanium (17 490 Kč) – získáte slevu 17 490 Kč, a celkem zaplatíte tedy jen 89 983 Kč.

Finální celková cena se rozpočítá mezi všechny tři produkty. Jednotlivé ceny produktů budou tedy ponížené o třetinu hodnoty nejlevnějšího produktu. V případě platby bankovním převodem nebo platební kartou on-line se zboží odešle po uhrazení objednávky.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Kde je to možné, můžete si objednávku vytvořenou přes e-shop www.samsung.cz vyzvednout zdarma i ve značkové prodejně Samsung. V případě, že se během konání akce tyto prodejny otevřou pro běžný prodej, bude možné nabídku Color Friday využít i v těchto obchodních místech. Akci nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.

Úplná a přesná pravidla a podmínky akce naleznete na www.samsung.com/cz/colorfriday/

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)