TOPlist

Samsung chystá model Galaxy A42 5G. Má konkurovat OnePlus Nord

samsung galaxy a42 5g

Dle benchmarku GeekBench chystá Samsung model Galaxy A42 5G. Zařízení se označuje jako Samsung SM-A426B a benchmark odhaluje spoustu klíčových informací. Dá se odvodit, že bude chtít Samsung konkurovat OnePlus Nord a dalším 5G telefonům vyšší střední třídy.

Samsung chystá model Galaxy A42 5G

V telefonu běží Android 10 a má 4 GB operační paměti RAM. V sekci hardware se dále dovídáme, že v telefonu tiká čipset označovaný „lito“, což odpovídá čipsetu Snapdragon 765G, jenže jsou tu určité neshody. Dle benchmarku se v telefonu nachází grafický čip Adreno 619, ovšem Snapdragon 765G disponuje čipem Adreno 620. GeekBenchem zmiňovaný grafický čip totiž tiká v čipsetu Snapdragon 690.

samsung chystá model galaxy a42 5g

Baterie bude disponovat slušnou kapacitou 4 860 mAh a další spekulace říkají, že paměť bude 128 GB. Dá se očekávat, že cena bude nasazena podobně jako u modelů Galaxy A40 a Galaxy A41, tedy kolem 8-9 tisíc korun s daní.

Koupili byste si radši telefon od OnePlus nebo Samsung?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)