TOPlist

S čím přijde Samsung v roce 2020? Galaxy S11 má dostat název Galaxy S20 a první fotografie Galaxy Foldu 2

samsung galaxy s20

Jeden z nejznámějších leakerů současnosti, Ice Universe právě vypustil do světa tři celkem nečekané úniky, které se týkají nejočekávanějších vlajkových lodí od Samsungu. Máme pro vás spoustu informací, konkrétně údajný název nástupce Galaxy S10, první uniklou fotografii Galaxy Foldu druhé generace a další informace o tomto skládacím telefonu. Co tedy Samsung v roce 2020 představí?

Pokud se někdo v únicích málokdy mýlí, je to právě Ice Universe. Dle jeho slov by se měl Samsung Galaxy S11 jmenovat Galaxy S20. Údajně podle nového desetiletí a roku 2020. Ještě větším únikem je pak fotografie skládacího telefonu ve tvaru véčka, který dle uniklých informací nápadně připomíná druhou generaci Galaxy Foldu. Ten je tvořen z ultra tenkého skleněného materiálu. Díky němu je displej tenčí a nejsou na něm vidět žádné přechody a „vrásky“, které můžeme vidět v ohybu u první generace. Nejedná se totiž o plast, ale o sklo.

samsung galaxy fold 2 2020

Při bližším pohledu můžeme také spatřit uživatelské rozhraní Samsung One UI 2.0 a průstřel pro selfie kamerku uprostřed displeje, stejně jako v případě Galaxy Note 10. Samozřejmě, že by se mohlo jednat o falešnou fotografii, ovšem jak již bylo zmíněno, Ice Universe se málokdy mýlí. Zejména pokud jde o spekulace, které souvisejí se Samsungem.

Těšíte se na to, co Samsung představí v roce 2020?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)