TOPlist

Stahujte! Legendární česká hra Samorost je zdarma na Google Play, vývojáři nabízí velké slevy i na ostatní tituly

amanita design samorost zdarma
  • Na Google Play se objevila spousta slev na hry od Amanita Design
  • První Samorost je dokonce zdarma
  • Ostatní hry seženete pod padesátikorunu

Pokud patříte mezi fanoušky her od studia Amanita Design, máme pro vás skvělou zprávu. Na Google Play je nyní k dispozici jedna z nejznámějších her tohoto českého studia – Samorost, a to zcela zdarma! Tato point-and-click adventura vás zavede do fascinujícího vesmírného prostředí, kde budete prozkoumávat a řešit originální hádanky. Samorost je proslulý nejen svým jedinečným grafickým kabátkem, ale také atmosférickou hudbou. Byl by přímo hřích ho alespoň nevyzkoušet.

Pokud se vám první Samorost líbil a chtěli byste si vyzkoušet další hry Amanita Design, máte ideální příležitost. Studio si pro nás totiž přichystalo poměrně zajímavé slevy. Samorost 2 je momentálně ve slevě za pouhých 20 Kč, zatímco Samorost 3 si můžete pořídit za 45 Kč. Za ty drobné rozhodně stojí i Botanicula. Získáte ji za pouhých 39 Kč a dodnes skvělé Machinarium je dostupné za 45 Kč.

Samorost 1 Official Trailer

Samorost 1 Official Trailer

Samorost 1
Samorost 1
Samorost 2
Samorost 2
Samorost 3
Samorost 3
Machinarium
Machinarium
Botanicula
Botanicula

Za jedno velké pivko stojí také Chuhel, ten je k dostání rovněž za 45 Kč. Ať už se bavíme právě třeba o Samorostu, nebo Machinariu, každá z her nabízí nádhernou grafiku, kreativní hádanky a super prostředí.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký robotický vysavač máte doma vy?

Zdroj: Play Store

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)