Black Friday: Stahujte legendární české hry Samorost 3 a Machinarium jen za dvacku

Samorost 3 Machinarium ve slevě

Graficky nádherné hry od českého studia Amanita Design dobyly svět svoji krásnou grafikou a originálním uměleckým ztvárněním. Dvě klasické pecky Samorost 3 a Machinarium teď koupíte jen po omezenou dobu v Black Friday akci za cenu menší, než stojí jedno pivo.

České herní studio Amanita Design se specializuje na žánr adventur. Ve světě se studio proslavilo svojí krásnou kreslenou grafikou, originálním ozvučením a vtipným pojetím. Hry už dnes vydává na všechny různé platformy, ale na Androidu můžete nyní po omezenou dobu koupit dvě skvělé hry od Amanita Design ve velké slevě. Samorost 3 i Machinarium jsou ve slevě z tradiční stokoruny jen na 20Kč.

Machinarium

Machinarium je dobrodružná hra, procházíte svět jako malý rezavý robůtek Josef, který byl vyhozen na skládku za městem. Celý příběh se postaven na tom, že procházíte svébytným světem, kde je vašim úkolem zachránit svoji přítelkyni Bertu a porazit tajemné bratrstvo. Hra obsahuje bezpočet hádanek, rébusů a je vhodná i pro děti.

Machinarium
Machinarium

Samorost 3

Samorost 3 se oproti plechovému Machinariu odehrává v kouzelném přírodním světě. Hlavní hrdina na svojí kosmické výpravě prozkoumává planety a jejich podivné obyvatele, přičemž se snaží rozlousknout záhadu kouzelné flétny.

Samorost 3 i Machinarium koupíte ve slevě na Google Play jen po omezenou dobu, tak dlouho neváhejte.

Samorost 3 Official Trailer

Samorost 3 Official Trailer

Jaké jsou vaše nejoblíbenější české hry?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)