Chcete vařit a jíst zdravě? Zkuste novou fitness kuchařku Runtasty

Runtasty

Společnost Runtastic vydává novou aplikace, která se jmenuje Runtasty. Ta se opět týká fitness a sportovních aktivit. Najdeme v ní totiž recepty, které se můžou hodit sportovcům.

Runtasty nabízí rychlé a jednoduché recepty pro sportovce

Jídlo a správně stravování je stejně důležité jako trénink. Proto se společnost Runtastic zaměřila s novou aplikací na vaření. V Runtasty najdeme rychlé recepty včetně instruktážních videí, které jsou natáčeny tak, že není třeba přílišná znalost anglického jazyka. Bude stačit pouze znát anglické názvy pro ingredience.

Kromě videa jsou ale také ke každému receptu napsány podrobnější instrukce a informace, bohužel prozatím v anglickém jazyce. Recepty podporují také tagy, takže se dají velmi rychle vyhledat i specifická jídla, která například neobsahují alergeny nebo jsou třeba jednoduchá na přípravu.

Každý recept je rovněž doplněn o informace o jídle, nechybí ani několik instruktážních videí např. jak správně krájet cibuli. Momentálně je k dispozici celkem 43 receptů, nové by pak měly přibývat každý měsíc. Potěší také to, že aplikace je zdarma.

Runtasty - Easy Healthy Recipes & Cooking Videos
Runtasty - Easy Healthy Recipes & Cooking Videos

Používáte nějakou kuchařku ve svém telefonu?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)