Runtastic dostal podporu Google Music i s novými playlisty

runtastic

Google Play Music se opět trošku rozrůstá. Nyní se vývojáři spojili s fitness aplikací Runtastic a přináší Android uživatelům integraci přehrávače a nové speciální playlisty pro workout.

Runtastic: Běhání i s Google Music

Integraci Google Music najdete již v nové aktualizaci, která se včera objevila v Google Play. Hudební playlisty jsou připravené nejen pro běh, ale i například jógu, nebo cvičení v tělocvičně. K přehrávání hudby je integrováno ovládání přímo v aplikaci. Přidává se tak k dalším přehrávačům hudby, včetně všech hlavních aplikací jako Spotify, SoundCloud, nebo Pandora.

google_highlight-row_gpm_2

Samotné playlisty se řadí například na hudbu, která má 130 BPM, takže s ní můžete udržovat tempo při běhu, nebo třeba pořádné motivační písničky, pokud potřebujete dosáhnout velkého výkonu, výběr je dostatečný. A jestli jste ještě nikdy nevyužili zkušební dobu v Google Music, tak byste měli dostat rovnou dva měsíce. Akce ale pravděpodobně neplatí pro celý svět, protože mně aplikace nabídla klasických 30 dní.

adidas Running App Run Tracker
adidas Running App Run Tracker

Používáte na běhání Runtastic, nebo dáváte přednost jiným aplikacím?

zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)