Rozdáváme 20x Premium členství za váš názor

svet-androida-premium-android-gold

Redakční portál Svět Androida oslavil 10. ledna své již 4. narozeniny. Žádný projekt, žádná firma ani redakce však nemůže fungovat bez vás, čtenářů a fanoušků. K narozeninám jsme si proto nejvíce přáli hodnocení naší práce vašima očima. Pro tuto příležitost jsme připravili malý dotazník, který jste mohli vyplnit a dát nám tak potřebné informace pro zlepšení.

Jsme velmi nadšení, že této příležitosti využilo více než 800 našich čtenářů (konkrétně 836 z vás). Takovou účast jsme rozhodně nečekali a děkujeme, že se nebojíte sdílet s námi vaše postřehy. Velice nás těší, že téměř 100% respondentů, kteří se ankety zůčastnili, vyplnilo i nepovinné pole a podělilo se s námi o slovní hodnocení. Předali jste nám díky tomu spousty nápadů, ale i energie do dalších let, skrze pochvaly za naši práci.

Součástí dotazníků byla také tipovací soutěž, ze které vzešlo dvacet nejpřesněji tipujících vítězů. Každý z nich získá půlroční Premium členství na portálu Svět Androida. Tento Premium účet výhercům garantuje, že po přihlášení na stránky svetandroida.cz neuvidí žádnou reklamu. Mohou se účastnit speciálních soutěží určených pouze pro Premium uživatele. Mají zajištěný VIP vstup na naše off-line akce (Android RoadShow 2014, Zelený čtvrtek a jiné). Pět nejpřesněji tipujících získá navíc tričko Android RoadShow 2013.

premium

 Zde je 20 nejblíže tipujících e-mailů, které z důvody ochrany uživatele neobsahují doménu. Výherce kontaktujeme na tento mail. Ti, kteří jsou již registrovaní obdrží Premium členství automaticky do 24 hodin (v seznamu “tučně“). Ostatním Premium zapojíme po jejich registraci. Veškeré instrukce obdrží v mailu.

Výherci Premium členství jsou:

coffes
ondra.tomecek
fryMlplay
Filiplovasz
simonbalko + tričko
mahringj + tričko
dedecek.michal + tričko
Kopecek.vasa + tričko
alesvod + tričko
skooooop
bagrstastnik
tomasdefault
KarelVsetecka
kofik.sanka
zima
Mcmartincerny
mr.adam.skacel
northend
standadolansky
kajry

Děkujeme všem, kteří se do ankety zapojili a dali nám najevo, že jim na nás záleží!

Pokud náhodou nejste mezi výše zmíněnými šťastlivci, nezoufejte, premium členství stojí pár korun a můžete si jej zakoupit zde.

svet-androida-premium-android-gold

Honza Dvořák
O Autorovi - Honza Dvořák

Jako vášnivý motorkář se každý rok proháním po evropských silnicích a objevuji nepoznané průsmyky v horských oblastech Alp a Dolomit, sem tam zamířím na otočku… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikaci Svět Androida

Proč (ne)vypnout aplikaci Svět Androida?

Články Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (18)