TOPlist

Jak rozchodit Adobe Flash player na Androidu 4.4 Kitkat? Zvládne to každý

Flash-player-logo

S vydáním poslední verze operačního systému Android 4.4 Kitkat se vytratila podpora pro oblíbený Adobe Flash Player, takže stránky obsahující flash se zobrazovaly staticky. Tato změna samozřejmě nemusí vadit každému, nenačítání flashe přinejmenším spoří data. Avšak Android je skvělý svou otevřeností a možností volby, a proto i zde existuje způsob, jak flashplayer snadno zprovoznit. Vítejte u návodu.

Co budete potřebovat?

    • Internetový prohlížeč Dolphin
    • Aplikaci Dolphin Jetpack
    • Upravenou verzi Adobe FlashPlayeru (abyste byli schopni balíček nainstalovat, musíte v nastavení zabezpečení povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů)

Dolphin Browser: Fast, Private
Dolphin Browser: Fast, Private

Dolphin Jetpack - Fast & Flash
Dolphin Jetpack - Fast & Flash

Postup jak na adobe flash player

Jakmile máte vše potřebné nainstalováno, jednoduše otevřete internetový prohlížeč Dolphin a nahlédněte do nastavení. Zde najděte položku „obsah webu“ a tu rozklikněte. Dále se podívejte po nabídce „přehrávač flash“, otevřete a zvolte hodnotu „vždy zapnuto“.

Screenshot_2014-01-31-20-44-20

Screenshot_2014-01-31-20-45-33

A je to, odteď vám bude v Doplhin Browseru fungovat flashplayer.

Dolphin Browser

Někteří z vás možná Dolphin Browser neznají, což je škoda. Tento prohlížeč totiž patří k jedněm z nejlepších, ať už se jedná o rychlost a plynulost načítání nebo snadné ovládání. K dispozici je zároveň několik gest, které usnadňují pohyb uživatelským prostředím. Tahem od levého okraje směrem do středu najdete panel záložek, tahem od pravého okraje pak vyvoláte menu doplňků. Zde si můžete zapnout například zobrazení na celou obrazovku a podobně. V Google Play se aplikace těší hodnocení 4,5.

adobe flash player

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (86)