Jak dopadla detailní rozborka telefonu Samsung Galaxy S21? Mrkněte

rozbor Samsung Galaxy S21

Zajímáte se o to, jak jsou telefony konstrukčně řešeny nejen na jejich povrchu, ale i uvnitř? Pak byste mohli znát videa z YouTube kanálu PBKreviews. Ten má na svědomí pravděpodobně úplně první rozborku telefonu z nejsledovanější produktové řady posledních dní – Galaxy S21 od Samsungu. Základní model z nové trojice ve videu ukazuje kompletní vnitřnosti a s doprovodným komentářem máme možnost posoudit i to, jak se konstrukce změnila oproti loňské generaci. Rozbor Samsung Galaxy S21 například ukázal, že půjde s největší pravděpodobností jednodušeji vyměňovat displej.

Samsung Galaxy S21 5G Disassembly Teardown Repair Video Review

Samsung Galaxy S21 5G Disassembly Teardown Repair Video Review

Při odejmutí zadního krytu (což prý vůbec není sranda) zaujme křiklavě modré kolečko. Jde o dutinku vedoucí k reproduktoru, která je naplněná malinkatými kuličkami. Ty jsou zde podle všeho z toho důvodu, aby měniči dodávali lepší hloubky a také hlasitost. Snazší výměna displeje by měla být reálná díky tomu, že několik “flex” kabelů, které k němu bývají často napevno napojené, jsou nyní odepínací. Baterie jde z těla naopak vyjmout trochu hůř, jelikož nemá pomocné úchyty. Však se na rozbor Samsung Galaxy S21 mrkněte sami. Autor dal telefonu v tomto ohledu hodnocení 7.5/10. Většina důležitých součástek jde snadno vyměnit.

Jak zdatní jste v rozebírání (a snad i skládání) elektroniky?

Zdroj: PBKreviews

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)