TOPlist

Router TP-Link Archer AXE200 Omni dává sbohem ručnímu štelování antén

TP-Link Archer AXE200 Omni router antény

Společnost TP-Link, přední světový výrobce síťových prvků, uvedla na konferenci CES 2022 několik svých produktových novinek, přičemž nejvíce pochopitelně zaujaly routery. Nejvíce pozornosti na sebe upoutala novinka s označením Archer AXE200 Omni (Wi-Fi 6E AXE11000), která společně s nejnovější třípásmovou konektivitou zaujme zejména čtyřmi inovativními anténami. Ty jsou totiž mechanicky poháněné a mohou signál dynamickou změnou pozice směrovat přesně tam, kam je potřeba.

#CES2022 – @TP-Link (Archer AXE200 Omni, AXE300 , & DECO Lineup)

#CES2022 - @TP-Link (Archer AXE200 Omni, AXE300 , & DECO Lineup)

Čtveřice antén je schopná „sledovat“ pozici přijímacího zařízení, případně přijímat instrukce k natočení od mobilní aplikace. Za tuto novinku dostalo zařízení (za nás zcela po právu) ocenění CES Innovation Awards. Díky standardu Wi-Fi 6E router dále nabídne rychlosti přesahující 10 Gb/s v kombinaci s výkonným 2,0GHz čtyřjádrovým CPU a extra 2,5G portem.

TP-Link dále uvedl nový Mesh systém v řadě Deco, několik dalších routerů s s Wi-Fi 6E a Wi-Fi 6 či opakovače a Wi-Fi USB adaptéry. Ceny všech nových produktů se teprve dozvíme a na trh mají dorazit ještě letos.

Co říkáte na toto zajímavé řešení antén?

Zdroj: TP-Link

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)