Xiaomi představilo herní router Router AX5400 s RGB osvětlením

redmi router ax5400

Pokud pravidelně čtete náš web, jistě vám neunikla informace o tom, že Xiaomi v Číně představilo nový telefon Redmi K50 Gaming. Vedle něj ale došlo také na představení herního routeru Redmi AX5400, který je stejně jako mobil zatím dostupný pouze v Číně a nad jeho globálním uvedením v tuto chvíli visí otazník.

Nový router Redmi AX5400 má Wi-Fi 6 i 2.5G Ethernet

Stejně jako většina jiných herních periferií má i router Redmi AX5400 RGB podsvícení, které nabízí 16 milionů barev. Nechybí samozřejmě standard Wi-Fi 6 a také 2.5G ethernetový port, který můžete využít nejen při hraní her, ale také třeba pro připojení k NAS. Stejně jako ostatní routery od Xiaomi (musí mít Wi-Fi 6) podporuje i ten od Redmi síť Mesh a můžete si tak komfortně pokrýt vaší domácnost, používáte-li jich více.

Pod kapotou pak tiká 64bitový čipset od Qualcommu s taktem 1,0 GHz. Jak již bylo řečeno, router bude k dostání zatím pouze v Číně a to za cenu 599 juanů, což je asi 2 000 korun bez daně. Pokud se někdy dostane k nám, bude jistě o něco málo dražší.

Jaký router doma používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)