Máte rádi vinyl? Nově si ho můžete užít i na cestách s nejmenším gramofonem na světě

RokBlok 2.0 nejmenší přehrávač vinylu na světě
  • Bezdrátový přenosný přehrávač zvládne přehrávat až 4 hodiny na jedno nabití
  • S použitím Bluetooth můžete připojit sluchátka nebo reproduktory až do vzdálenosti 30 metrů
  • RokBlok 2.0 je připraven přehrávat LP i EP

Pokud jste i ve 21. století oddanými příznivci LP desek, máme pro vás výbornou zprávu. Na scénu totiž vstupuje nejnovější přírůstek do této historické technologie a to v podobě nejmenšího přenosného přehrávače vinylů na světě, který si můžete pořídit za příjemných 2300 Kč.

Nostalgický poslech na vaše cesty

Není náhoda, že mnozí tvrdí, že hudba zní z vinylu prostě lépe než v digitálním formátu. Digitální záznamy mohou ztrácet na hloubce zvuku, zatímco z gramofonu dokáže plně vyniknout. A pak tu máme ten kouzelný prvek nostalgie, který činí poslech desek i dnes skvělým zážitkem. Tento kousek vám otevírá možnost vychutnávat si své oblíbené desky kdykoliv a kdekoli právě jste. Stačí ho jednoduše umístit na desku a nechat se unášet hudbou.

RokBlok Just Took My Vinyl Game Up a Notch #shorts #technology

RokBlok Just Took My Vinyl Game Up a Notch #shorts #technology

S využitím technologie Bluetooth si můžete bezdrátově propojit reproduktory nebo sluchátka s dosahem až 30 metrů. Díky dobíjecí baterii vám umožní přehrávat hudbu nepřetržitě až po dobu 4 hodin na jedno nabití. Ať už zvolíte LP nebo EP, RokBlok 2.0 si s oběma poradí. Jeho výkonný vestavěný reproduktor navíc zajišťuje čistý analogový poslech kdekoli, kam se vydáte.

Jste fanouškem poslechu vinylových desek?

Zdroj: RokBlok

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)