Na Android míří očekávaná hra Rocket League Sideswipe. Vyzkoušíte ji?

rocket league sideswipe

Studio Psyonix stojící za velmi populárním titulem Rocket League přibližně před 8 měsíci představilo spin-off Rocket League Sideswipe na Android a iOS. Hra má s původním titulem společné herní prvky, ačkoliv se hraje z 2D perspektivy a nyní si ji lze zahrát v Oceánii.

Rocket League Sideswipe míří na Android

Prozatím je tedy spuštěna předsezóna a brzy se plánuje rozšíření do celého světa. Zatím však není oficiálně potvrzeno, kdy tak nastane. Pokud se ptáte, v čem bude hra odlišná, může vám napovědět trailer. Cíl hry však zůstává stejný. Dopravit autíčkem obrovský míč do branky. K dispozici budete mít pouze dvě tlačítka a joystick, což ale dle prvních dojmů zážitek ze hry nekazí. Právě z toho měli hráči největší obavy.

Rocket League Sideswipe Pre-Season Gameplay Trailer

Rocket League Sideswipe Pre-Season Gameplay Trailer

Rocket League Sideswipe
Rocket League Sideswipe

Dle Psyonix se Rocket League Sideswipe dostane do většiny zemí světa ještě před koncem roku. Zatím se můžete minimálně předběžně zaregistrovat, díky čemuž obdržíte notifikaci o tom, že hra vyšla.

Jak se na mobilní Rocket League těšíte?

Zdroj: Androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)