TOPlist

Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20+ míří do Česka. Má vychytanou dokovací stanici a poradí si bez člověka

xiaomi novy roboticky vysavac cesko cena
  • Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20+ míří do Česka
  • Pyšní se vysokým sacím výkonem a bez člověka dokáže uklízet přes 2 měsíce
  • Samozřejmostí je také mopování nebo laserová navigace LDS

Společnost Xiaomi se chystá uvést na globální trh robotický vysavač X20+, který navazuje na model X20 a přináší hned několik vylepšení. V České republice ho zalistovalo hned několik e-shopů, takže je jasné, že bude k dispozici i na našem trhu a dokonce už známe i cenu.

Xiaomi Robot Vacuum X20+ se pyšní sacím výkonem 6 000 Pa, což je podstatné zlepšení oproti základnímu modelu, který nabízí 5 000 Pa. Mezi hlavní přednosti patří dokovací stanice. Model X20+ totiž umožňuje automatické vyprazdňování prachové nádoby po dokončení úklidu. Už se tak nemusíte starat o manuální vyprazdňování, vysavač si poradí s úklidem bez vaší asistence po dobu až 75 dní a to díky velké prachové nádrži. To stejné se dá říct i o vytírání. Po skončení úklidu se mop automaticky umyje a vysuší v dokovací stanici, vyprázdní nádržku se špinavou vodou a doplní tu čistou.

Vysavač Xiaomi Robot Vacuum X20+ je vybaven technologií S-Cross pro vyhýbání se překážkám a laserovou navigací LDS pro tvorbu 360° mapy vašeho domova, kterou si pak můžete nechat zobrazit v mobilní aplikaci, případně vytvořit zóny, kam nebude mít vysavač přístup. Díky vylepšené baterii vydrží uklízet až 180 minut na jedno nabití, poradí si tedy i s větším domem a nemusí v průběhu doplňovat energii.

Vysavač lze snadno ovládat prostřednictvím aplikace Mi Home, navíc je kompatibilní i s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Asistentem. Jak již bylo řečeno v úvodu, vysavač zavedla do své databáze řada českých obchodů, u všech je cena stanovena na 11 990 korun.

Máte zkušenosti s robotickými vysavači od Xiaomi?

Zdroj: mi.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)