Tvůrci Rise of Nations se vrací – se hrou DomiNations pro Android!

DomiNations

Big Huge Games je vývojářské studio, jenž stojí například za známou herní sérií pro PC Rise of Nations. Po letech, kdy studio přecházelo od jednoho herního vydavatelství ke druhému, finanční problémy zapříčinily, že bylo v únoru 2013 uzavřeno. Nyní se však zdá, že se jeho dvěma bývalým členům podařilo studio resuscitovat, a to se má v roce 2015 vrátit se zbrusu novým titulem. Tentokrát se však nebude jednat o počítačovou, nýbrž mobilní hru, nesoucí název DomiNations.

DomiNations-Stone-to-Space

Celá hra v některých svých aspektech připomíná právě Rise of Nations. Hlavním úkolem ve hře bude vybudovat mocnou říši. Její základy budete pokládat již od doby kamenné a dopracovat se můžete až k vlastnímu vesmírnému programu. Ve vaší cestě vám však budou stát ostatní civilizace a proto budete muset vybudovat krom infrastruktury také silnou armádu, abyste si mohli podmanit všechny své nepřátele.

DomiNations – Teaser Trailer

DomiNations - Teaser Trailer

Hra bude využívat model financování Free to Play. To znamená, že ke stažení bude sice zdarma, ale budou v ní obsaženy mikrotransakce. To v současnosti není nic neobvyklého a naprostá většina vývojářů volí u podobných her tento způsob financování. Otázkou však zůstává, v jaké míře se mikrotransakce promítnou do způsobu hraní, a zda se tak nebude jednat jen o další ze spousty her, kde vyhrává hráč, který do hry investuje nejvíce skutečných peněz.

Vývojáři bohužel zatím neupřesnili, kdy DomiNations dorazí na naše mobilní zařízení, a tak se budeme muset spokojit s informací, že by k tomu mělo dojít v roce 2015.

Co na hru DomiNations zatím říkáte?

Zdroje: AndroidAuthority.com, GameInformer.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

HryDavid Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (12)