Nová Revolut aplikace má i pro Čechy velmi žádanou funkci

REvolut společné účty ČR Evropa EHP nová aplikace 9.0

Aplikace Revolut, spojená se stejnojmennou populární mezinárodní peněžní službou, vychází v nové verzi 9.0. Patrně nejzajímavější novinkou jsou společné účty, které je nyní možné používat v celém evropském hospodářském prostoru, tedy včetně ČR. Aby si je zákazníci mohli založit, nemusí vysvětlovat, kdo jsou, ani dokazovat, že spolu žijí. Společné účty spolu s Revolut <18 se mohou stát centrem rodinných financí, ale mohou je stejně používat všechny typy dvojic, ať už to jsou partneři, sourozenci, spolubydlící nebo přátelé.

Co nového přináší aplikace Revolut 9.0?

  • Zkratky na domovské obrazovce: Zákazníci mají nyní možnost přizpůsobit si aplikaci díky novým widgetům, které mohou na své domovské obrazovce libovolně přesouvat.
  • Uživatelský zážitek: Verze 9.0 se zaměřuje na stovky témat týkajících se uživatelského zážitku a výkonnosti, na které zákazníci upozornili jako na potenciální problémy a překážky pro provedení požadovaných akcí. Revolut průběžně sbírá od zákazníků zpětnou vazbu, a poté ji použije pro spoustu upgradů.
  • Skupinové chaty: Zákazníci mají nyní možnost chatovat s ostatními členy, se kterými sdílí skupinový účet. Mohou probírat a spravovat cokoli, co se týká jejich společného zážitku.
  • Společné účty: Zákazníci v EHP si nyní mohou založit Společný účet s kýmkoli chtějí (pod podmínkou, že mají účet vedený u stejné dceřinné společnosti). Ať už se jedná o partnera, kamaráda, nebo kohokoliv jiného, účty jsou vytvořeny na míru všem potřebám.

“Podle našeho průzkumu by 58 % Evropanů chtělo používat Společný účet ke správě svých výdajů s partnerem. 32 % z nich by Společný účet preferovalo používat výhradně jako svůj jediný účet a 26 % jako doplňkový ke svým soukromým účtům,” uvádí Revolut ve své doprovodné zprávě.

Revolut - Mobile Finance
Revolut - Mobile Finance

Pro otevření společného účtu musí být obě strany zákazníky Revolutu a mít nejnovější verzi aplikace, která podporuje funkci Společné účty. Oba dva musí mít také osobní účet založený ve stejné zemi, u stejné dceřiné společnosti nebo pobočky Revolutu (registrační subjekt osobních účtů) a nesmí být součástí jiného Společného účtu Revolut (nebo mít čekající pozvánku do Společného účtu v Revolutu od někoho jiného). Více informací má společnost na webu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Používáte Revolut? Jak jste spokojení?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)