TOPlist

Tip: Aplikace Revolut a společné účty

REvolut společné účty ČR Evropa EHP nová aplikace 9.0

Aplikace Revolut, spojená se stejnojmennou populární mezinárodní peněžní službou, je už celkem známá. Od verze 9.0 se zde nachází zajímavá funkce – společné účty, které je možné používat v celém evropském hospodářském prostoru, tedy včetně ČR. Aby si je zákazníci mohli založit, nemusí vysvětlovat, kdo jsou, ani dokazovat, že spolu žijí. Společné účty spolu s Revolut <18 se mohou stát centrem rodinných financí, ale mohou je stejně používat všechny typy dvojic, ať už to jsou partneři, sourozenci, spolubydlící nebo přátelé.

Co umožňuje aplikace Revolut (od verze 9.0)?

  • Zkratky na domovské obrazovce: Zákazníci mají možnost přizpůsobit si aplikaci díky novým widgetům, které mohou na své domovské obrazovce libovolně přesouvat.
  • Uživatelský zážitek: Od verze 9.0 se zaměřuje na stovky témat týkajících se uživatelského zážitku a výkonnosti, na které zákazníci upozornili jako na potenciální problémy a překážky pro provedení požadovaných akcí. Revolut průběžně sbírá od zákazníků zpětnou vazbu, a poté ji použije pro spoustu upgradů aplikace.
  • Skupinové chaty: Zákazníci mají možnost chatovat s ostatními členy, se kterými sdílí skupinový účet. Mohou probírat a spravovat cokoli, co se týká jejich společného zážitku.
  • Společné účty: Zákazníci v EHP si mohou založit Společný účet s kýmkoli chtějí (pod podmínkou, že mají účet vedený u stejné dceřinné společnosti). Ať už se jedná o partnera, kamaráda, nebo kohokoliv jiného, účty jsou vytvořeny na míru všem potřebám.

„Podle našeho průzkumu by 58 % Evropanů chtělo používat Společný účet ke správě svých výdajů s partnerem. 32 % z nich by Společný účet preferovalo používat výhradně jako svůj jediný účet a 26 % jako doplňkový ke svým soukromým účtům,“ uvádí Revolut ve své doprovodné zprávě.

Revolut - Mobile Finance
Revolut - Mobile Finance

Pro otevření společného účtu musí být obě strany zákazníky Revolutu a mít verzi aplikace, která podporuje funkci Společné účty. Oba dva musí mít také osobní účet založený ve stejné zemi, u stejné dceřiné společnosti nebo pobočky Revolutu (registrační subjekt osobních účtů) a nesmí být součástí jiného Společného účtu Revolut (nebo mít čekající pozvánku do Společného účtu v Revolutu od někoho jiného). Více informací má společnost na webu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Používáte Revolut? Jak jste spokojení?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)