Amazfit Neo jsou nové retro hodinky s chytrými funkcemi a perfektní cenou

retro hodinky amazfit neo

Společnost Huami nedávno představila nové retro hodinky Amazfit Neo. Lépe řečeno se spíše jedná o chytré hodinky, které své funkce schovávají za retro design a černobílý displej. Hodinkám totiž nechybí měření srdečního tepu, sledování aktivity anebo třeba monitorování spánku. Jak už je u Huami zvykem, můžeme se navíc těšit z nízké ceny. 

Retro hodinky Amazfit Neo potěší řadou funkcí 

Hodinky využívají monochromatický LCD displej, který podle vyjádření Huami nabízí skvělou čitelnost na slunci. Velikost displeje je 1,2 palců. Nejedná se o dotykový panel, i proto na hodinkách nalezneme celkově čtyři tlačítka k ovládání. Samozřejmostí je propojení s telefonem, nejen pro zobrazení dat z hodinek, ale i pro zobrazení notifikací z telefonu na hodinkách. K dispozici jsou i jednoduché aplikace, jako je třeba předpověď počasí.

Co se týče sledování sportovních aktivit, tak můžeme vidět, že nejsou určeny přímo sportovcům. Dokáží totiž měřit pouze běh, chůzi a jízdu na kole. Kromě toho ale potěší měření spánku a srdečního tepu. Dále Amazfit Neo splňují voděodolnost 5ATM. Baterie má kapacitu 160 mAh a při normálním používání vydrží až 28 dní na jedno nabití. Cena je 299 CNY, v přepočtu bez DPH tak cca 1020 Kč. 

Jak se vám líbí retro design ve spojení s chytrými funkcemi? 

Zdroj: fonearena.com 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)