TOPlist

Netflix zrušil druhou sérii seriálu Resident Evil: Lék. Důvod vás nepřekvapí

resident evil lék

Filmové a seriálové adaptace slavných her zprznilo mnoho filmařů už mnohokrát a bohužel se to týká i Netflix seriálu Resident Evil: Lék, který má na svědomí Andrew Dabb. Americký korporát měl od tohoto počinu poněkud jiná očekávání a tak se kvůli nedostatečné sledovanosti rozhodl zrušit druhou sérii.

Předvídatelný děj, který se točí okolo Umbrella Alberta Weskera a jeho dcer je předvídatelný a oproti ostatním filmů se zombies nepřináší v podstatě nic navíc. K tomu si připočtěte podprůměrné herecké výkony nebo nešťastné načasování (Resident Evill vyšel jen pár týdnů po posledních Stranger Things) a máte zaručený recept na neúspěch, který vám dají novináři a kritici po celém světě pořádně sežrat.

https://www.youtube.com/watch?v=jmL5Lu777iE

Na ČSFD si seriál vysloužil hodnocení pouhých 40 %, na IMDB pak 3,9/10. To rozhodně není výsledek, který Netflix očekával. Pokud se vám tedy seriál z nějakého důvodu líbil, můžete na druhou sérii zapomenout. Podle nás ale o nic zásadního nepřijdete.

Netflix
Netflix

Co říkáte na seriál Resident Evil: Lék?

Zdroj: The Verge

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)