Představení řady telefonů Moto G7 je za rohem: Známe již design i evropské ceny

motorola g7 design

Řada telefonů Moto G prošla mnoha designovými změnami, stále si ale i po letech udržuje několik designových prvků, podle kterých se dají telefony této řady poznat. Jedna z věci byla i to, že každá generace měla identický design u všech modelů daného roku. To se ale pravděpodobně změní, jak ukazují nové rendery řady Moto G7.

Moto G7 uvidíme celkem ve čtyřech verzích. Budou mít odlišný design

Ishan Agarwal poskytnul serveru MySmartPrice rendery chystané série Moto G7. Celkem půjde o čtyři telefony. Kromě základní verze, to bude ještě Plus, Play a Power. Ano, Motorola přidává ještě jednu novou verzi Power.

Očekává se, že G7 a G7 Plus budou mít Snapdragon 660, G7 Play poběží s čipsetem Snapdragon 632 a G7 Power se Snapdragonem 625. Power edice by rovněž měla mít kapacitu baterie 5 000 mAh. Jak už jsme psali výše, změny jsou i v designu.

Zatímco G7 a G7 Plus mají minimální kapkovitý výřez jako třeba OnePlus 6T. G7 Play a G7 Power mají výřez ve stylu Xiaomi Mi 8. U všech čtyřech modelů je čtečka otisků prstů na zadní straně. Základní a Plus verze telefonů obdrží i duální fotoaparát.

Známe už i evropské ceny. Za G7 Play zaplatíme 149 eur, takže cca 3 800 Kč. Moto G7 Power bude stát 209 eur, což je cca 5 300 Kč. Cena základního modelu a Plus verze ještě není k dispozici. Oficiálního představení těchto telefonů se pravděpodobně dočkáme v únoru na veletrhu MWC.

Jak se vám líbí telefony řady Moto G7?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)