První rendery Huawei P50 Pro ukázaly 2 masivní fotoaparáty

První rendery Huawie P50 Pro

Huawei už nějakou dobu pracuje na své vlajkové lodi řady P, konkrétně jde o model P50 Pro. První informace unikly minulý rok v prosinci, avšak zrovna moc toho neprozradily. Jsou 3 měsíce poté a na internetu kolují první rendery Huawei P50 Pro. Dle snímků půjde o další fotomobil, který nabídne dva obrovské fotoaparáty. Minulé telefony z řady P byly význačné právě díky výkonným fotoaparátu.

Vlajková loď P50 Pro bude údajně vybavena 6,6palcovým displejem se zakřivenými hranami a „extrémně tenkými“ rámečky kolem všech čtyř stran. Na renderech můžeme vidět skleněnou zadní část a kovový rámeček, což je poměrně obvyklé vybavení dnešních telefonů.

Huawie P50 Pro leak

První rendery Huawei P50 Pro zatím ukázaly jenom design telefonu a fotoaparát, co se týče výkonu, zatím víme jenom spekulace. Pohon telefonu dodá údajně čipset Kirin 9000. Mezi spekulacemi se dále objevuje datum oficiálního oznámení telefonu. Podle dosavadních informací by k odhalení mělo dojít na přelomu března a dubna.

Jak moc je pro vás u telefonu důležitý fotoaparát?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)