Redmi ještě před Silvestrem představí tři wearables produkty

Xiaomi Redmi wearables hodinky náramek sluchátka pozvánka Redmi Buds 4 Lite Redmi Band 2 Redmi Watch 3

Ještě než se letopočet přehoupne na hodnotu 2023, hodlá společnost Xiaomi představit na domácím čínském trhu nové produkty značky Redmi. Již dříve bylo odtajněno, že půjde s největší pravděpodobností o telefony Redmi K60 a Redmi Note 12 Pro Speed Edition. Ačkoli jsou tyto stroje samy o sobě dost zajímavé, jen u nich pochopitelně nezůstane. Seznam představených zařízení oficiálně doplní několik kousků wearables neboli nositelné elektroniky. Půjde o sluchátka, hodinky a náramek.

Příchod těchto tří produktů potvrzuje přímo plakát zveřejněný na sociální síti Weibo a známe také přesné názvy a vzhled. Sérii hodinek rozšíří Redmi Watch 3, novým náramkem bude Redmi Band 2 a nová sluchátka ponesou název Redmi Buds 4 Lite.

Xiaomi Redmi wearables pozvánka Redmi Buds 4 Lite Redmi Band 2 Redmi Watch 3

V případě hodinek a náramku se pravděpodobně nedočkáme ničeho extra překvapivého a oba produkty už mají své vzory u jiných Xiaomi produktů či u svých předchůdců. Oproti tomu Redmi Buds 4 Lite se evidentně designově vymykají. Dojde na velmi pestré barvy a u této série jsme rovněž nebyli zvyklí na vyobrazenou kombinaci „tyčinkových“ sluchátek s takto tvarovaným pouzdrem.

Na který z těchto wearables kousků se těšíte nejvíc?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)